KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645569
nr 1264 5569
Oidentifierad konstnär. Signerad. OF 1880, månsken. Olja på duk, 74x97 cm
Kondition: skadad
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:58:04
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr